16512

قوانین و مقررات

کاربران گرامی برای برخورداری از خدمات بهینه ی آبان مکمل لطفا موارد زیر را ملاحظه فرمائید . لازم به ذکر است ورود کاربران به سایت آبان مکمل و درج سفارش در آن به منزله ی مطالعه ی قوانین و مقررات است چراکه پیش از تکمیل فرایند ثبت سفارش ، از کاربر خواسته می شود قوانین و مقررات را مطالعه نماید . لذا ثبت سفارش به منزله ی مطالعه ی قوانین محسوب می شود . توجه داشته باشید که کلیه ی اصول و روال جاری در آبان مکمل مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و کاربران نیز ملزم به رعایت قوانین مرتبط با کاربران هستند .
در هنگام ثبت نام و یا ثبت سفارش در سایت فروشگاهی آبان مکمل ، در جهت ارائه ی خدمات بهتر ، از شما خواسته می شود تا اطلاعاتی را وارد کنید . بدیهی است این اطلاعات بصورت محفوظ  فقط  در اختیار آبان مکمل قرار می گیرد و هیچگاه این اطلاعات در اختیار افراد ثالث و غیر مرتبط قرار نخواهد گرفت . اطلاعات وارد شده تنها برای مقاصد از پیش تعیین شده ی آبان مکمل و به شرح ذیل مورد استفاده قرار خواهند گرفت :

نام و نام خانوادگی : تنها برای تحویل مرسوله به شخص سفارش دهنده
آدرس : تنها برای ارسال مرسوله به آدرس سفارش دهنده
تلفن ثابت : تنها برای هماهنگی برای تحویل سفارش و پی بردن به واقعی بودن سفارش
تلفن همراه : تنها برای اطلاع رسانی از وضعیت سفارش و آگاهی از خدمات آبان مکمل
ایمیل : تنها برای اطلاع رسانی از وضعیت سفارش و آگاهی از خدمات آبان مکمل

البته شما از این فرصت برخوردار خواهید بود که به محض دریافت سفارش ، درخواست نمائید اطلاعات تلفن همراه و ایمیل شما از حساب کاربری یا سبد خرید حذف شود . این تعهد آبان مکمل بدین منظور است که شما این امکان را (در هر زمان) داشته باشید ، دیگر اطلاع رسانی های ما در زمینه ی خدمات ویژه و محصولات جدید را از طریق تلفن همراه و ایمیل خود دریافت نکنید .
ما حق تجزیه و تحلیل آی پی ها و اطلاعات کاربران برای شناسایی افرادی که سفارشات غیر واقعی ثبت می کنند و از این طریق خسارت و زیان به آبان مکمل وارد می نمایند را داریم . ما می توانیم آی پی های این عده را مسدود کنیم و برای پیشگیری از ایراد خسارت به سایت های دیگر ، در این زمینه با سایر فروشگاه های اینترنتی نیز همکاری خواهیم داشت . در صورت ثبت سفارش غیرواقعی به دلیل خسارت وارده به آبان مکمل ، آی پی ثبت شده مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت .
اطلاعات محصولات ثبت شده دقیق و مطابق بروشورها و اطلاعات مندرج در سایت شرکت تولید کننده است . در صورت مشاهده ی هرگونه مغایرت محصولات با اطلاعات درج شده در آبان مکمل ، آن را با ما در میان بگذارید تا ضمن جبران خسارت شما ، اطلاعات مندرج ، تصحیح و ویرایش شوند .
زمان تحویل مرسولات بنا به نوع محصولات و بُعد مسافت بین 2 الی 7 روز کاری است .
لطفاً اعضای خانواده را از سفارش خود مطلع سازید تا در صورت عدم حضور شما ، سفارش را تحویل بگیرند .
لطفاً مطابق فاکتور ، وجه نقد در اختیار داشته باشید تا به محض حضور مامور تحویل دهنده با ایشان تسویه حساب کنید ، در غیر اینصورت سفارش شما را برگشت خواهند داد . عموم ماموران تحویل دهنده فرصت کافی برای انتظار جهت مهیا کردن وجه نقد را ندارند .
سفارشات شما دقیقاً و مطابق آنچه درخواست نموده اید ارسال خواهند شد . در صورت بروز هر گونه مشکل و مغایرتی با ما تماس بگیرید .