16512

محصولات سیچم

مدیای بیولوژیک قوی لانه گزینی باکتری­های مفید در آکواریوم­های آب شور و شیرین. هر لیتر از محصول فضایی معادل با 700 متر مربع جهت باکتری سازی در اختیار شما قرار می­دهد. دانه­های ماتریکس کاملا به هم پیوسته­ اند که خرد نمی­شوند. نیاز به تعویض ندارند و از آن جایی که بیشترین حجم باکتری در منافذ داخلی محصول تجمع می­کنند. در هنگام شستن آسیبی نمی­بیند و همچنین قابل استفاده در تمام فیلترهای تر و خشک است.

مدیا ماتریکس سیچم

محصولات سیچم

این محصول سیکم باعث استقرار سریع و ایمن فیلتراسیون بیولوژیک داخل سیستم آکواریوم آب شور یا شیرین می‌شود. به این ترتیب از عامل اول مرگ و میر ماهی‌ها، یعنی “سندرم تانک جدید” Syndrome) New Tank) جلوگیری می‌کند. این ماده با طراحی خاص خود که ترکیبی همگون از انواع باکتری‌های هوازی، بی‌هوازی و نیز باکتری‌های مستعدی که فرآیند تجزیه‌ را تسهیل می‌کنند می‌باشد.

که باعث تجزیه‌ی سریع‌تر پسماندهای ارگانیک، آمونیاک، نیترات و نیتریت می‌گردد. از آنجایی‌که فعالیت باکتری‌های استفاده شده در این محصول بر پایه‌ی سولفور (گوگرد) نیست. پس تولید سولفید هیدروژن نمی‌کنند و به همین دلیل برای انواع موجودات و گیاهان آکواریومی بی‌خطر است.

همچنین استفاده‌ی بیش از دوز توصیه شده مشکلی برای سیستم ایجاد نمی‌کند. این محصول حاصل نزدیک به یک دهه تحقیقات در زمینه‌ی مدیریت بیولوژیک آکواریوم است. در تولید آن از به‌ روزترین متدها استفاده شده است.

ویژگی محصول :

تثبیت کننده شرایط آب آکواریوم آب شیرین و شور .
ایجاد تصفیه بیولوژیکی با سرعت بالا و بدون عوارض برای ماهیان.

طریقه ی مصرف :

استفاده از یک درب بطری ( حدود 5 میلی لیتر ) به ازای هر 40 لیتر آب آکواریوم در روز اول یک آکواریوم تازه راه اندازی شده. سپس دز یک درب بطری را به ازای هر 80 لیتر آب آکواریوم تا 7 روز ادامه دهید. برای استفاده های بعدی و همچنین در آکواریوم های آماده. دز 5 میل به ازای 40 لیتر را بصورت ماهانه و یا با هر سیفون تکرار نمایید .

پرایم سیچم :

محصولات سیچم

از سری ملزومات حرفه ای شرکت سیچم. مورد نیاز تمام علاقه مندان به اکواریوم جهت ایمن سازی آب شهری و کاهش تلفات و آلودگی های آب شهری و …. پرایم کاندیشنری غلیظ و کامل برای آب شور و شیرین است که با تبدیل آمونیاک به ماده ای غیر سمی باعث حذف سریع آن از سیستم توسط بیوفیلتر می گردد . میتوان از این محصول در هنگام تعویض آب استفاده کرد تا سمی بودن آمونیاک و نیتریت کنترل گردد .

سم زدایی از نیتریت

این محصول همچنین با سم زدایی از نیتریت ، نیترات و فلز های سنگین موجود در آب شهری به بیوفیلتر این امکان را میدهد که به طرز موثر تری آن ها را از سیستم حذف کند .
پرایم همچنین غیر اسیدی است و بر پی اچ آب تاثیری نمی گذارد ضمن این که وجود پرایم در سیستم به اسکیمر فشار اضافی نمی آورد. شما میتوانید در راه اندازی آکواریوم و یا بعد از هر بار تعویض آب از پرایم استفاده کنید.

همچنین در هنگام جابجایی یا قرنطینه ی ماهی ها از استرس گارد و هنگام اضافه کردن ماهی جدید از محصول استبیلیتی استفاده کنید.

پرایم در واقع به حذف کلورامین و کلورین از سیستم کمک میکند و پس از آلفا غلیظ ترین محصول سیچم برای این کار است. کاندیشنری کامل و غلیظ برای آب شور و شیرین حذف کلورین و کلورامین سم زدایی از آمونیاک نیتریت و نیترات.

کود محلول مولتی برای گیاهان آکواریومی از شرکت سیچم

شامل عناصر کمیاب و مغذی برای سلامت و رشد گیاهان این مواد شامل کلسیم ، منیزیم، آهن و دیگر عناصر مهم است که برای گیاهان آبزی سودمند است. ارائه کننده عناصر حیاتی که به سلامت دراز مدت ، رشد و رنگ پذیری گیاهان آبزی کمک بزرگی می کند. مناسب برای تکثیر و رشد گیاه مناسب برای انواع سیستم آکواریوم گیاهی مقرون به صرفه ( با توجه به دز ایده آل ).

Entice seachem :

محصولات سیچم

انتایس طعم دهنده و عطر دهنده ای کاملا طبیعی برای ماهی های بدخوراک است. کافی است این محصول سیکم را با هر غذایی که می خواهید به ماهی بدهید ترکیب کنید تا توجه ماهی های سخت گیر به آن غذا جلب شود و اشتهایشان تحریک گردد.
– ایده آل برای تمامی ماهیان آب شور و شیرین
– تقویت کننده ی طعم و عطر برای ماهی های بد خوراک
– مناسب جهت استفاده ی تمام ماهی ها به خصوص فرشته ماهی و پروانه ماهی

شما می توانید غذا را قبل از ریختن در آکواریوم در این محلول بخیسانید و یا به اندازه ی 1 تا 2 درب محصول به طور مستقیم در همان نقطه ای که غذا ریخته اید به آکواریوم اضافه کنید. استفاده ی بیش از حد از این محصول خطری ندارد.

cupramine seachem :

محصولات سیچم

از سری ملزومات دارویی شرکت سیچم آمریکا
کوپرامین بیماری هایی مانند Oodinium, Cryptocaryon, Amyloodinium, Ichthyophthirius و دیگر انگل های خارجی آب شور ر شیرین را از ریشه نابود می کند. این محلول برتر از سولفات مس ، کلرید و سیترات مس می باشد. این محلول اسیدی نمی باشد و کمتر برای ماهیان سمی بوده و اثری بر مدیای فیلتر ندارد.

روز اول از 20 قطره (1ml) به ازای 40 لیتر آب استفاده کنید. 48 ساعت بعد آن را تکرار کنید. در آب شیرین از نصف دوز استفاده کنید. غلظت مس نهایی 0.5mg/l می باشد. آکواریوم را 14 روز با همین میزان دوز رها کنید.

دیسکس ترس سیچم

discus trace :

محصولات سیچم

محلول عناصر کمیاب ضروری برای انواع ماهی دیسکاس

مناسب برای کاهش میزان PH در آکواریوم ها و آب هایی با PH‌بالا

عناصر کمیاب در اثر گذشت زمان و اکسیداسیون کم و از بین می رود و لازم است خصوصا برای ماهی های رنگی و دیسکاس ها این عناصر به آب بازگردانده شوند و دیسکاس تریس اینکار را برای شما انجام می دهد .

دیسکاس تریس بر خلاف تمک فاقد سدیم می باشد. به راحتی می توان آنرا در آکواریوم های گیاهی و برای انواع ماهی ها استفاده نمود.

نحوه استفاده :
– استفاده یک درب بطری یا 5 میل به ازای هر 80 لیتر هفته ای یک الی دو بار توصیه می شود.