16512
 • مرغ گوشتی

  ویژگی استفاده از کنسانتره 2٫5 درصد

  سرعت رشد بالا

  ضریب تبدیل عالی و گوشت گیری متناسب با استانداردهای پرورش جوجه گوشتی

  غلظت اسید­های آمینه و و ویتامین­ها و مواد معدنی بسیار عالی

  تعادل دقیق مواد مغذی کنسانتره

  تسهیل در انبار داری

  ترکیبات: DL-متیونین، L-لیزین، مواد معدنی و ویتامینه با فرمول اختصاصی، کولین کلراید، دی و منو کلسیم فسفات، کربنات کلسیم، فیتاز، مولتی آنزیم، آنتی اکسیدان، کریر و افزودنی مجاز.

 • مرغ تخم گذار

  موارد مصرف:

  طیـور برای زنده ماندن، تولید مثل، تولید اقتصادی و انجام واکنش های زیستی و حفظ سلامت علاوه بر نیاز به کربوهیدراتها، پروتئین ها و چربی ها به مـواد مغذی دیگـری هم احتیاج دارند. مکمل نیم درصد مرغ تخمگذار تولید شده توسط آرین رویش علاوه بر تامین نیازهای طیور تخمگـذار (طبق استاندارد سازمان دامپزشکی کشور) باعث رشد، افزایش تولید، تولید تخم مـرغ با اندازه مناسب افزایش مقاومت پوسته، تقویت اسکلت و عضلات، افزایش ایمنی بدن و تقویت سیستم عصبی می شود.

  جایگزینی بخشی از مواد معدنی با منابع آلی در مکمل تخمگذار آرین رویش از ویژگی های منحصر به فرد آن است که جذب آنرا نسبت به سایر منابع مواد معدنی بهبود می بخشد و باعث افزایش عمر اقتصادی طیور تخمگذار می گردد.

 • رویال ویت 5درصد

   کنسانتره چهار مرحله ای رویال ویت با هدف تغذیه و پرورش بوقلمون گوشتی و کسب نتایج عالی در سطح استاندارد های نژاد های سریع الرشد بوقلمون فرموله و تولید می گردد.

 • هایویت 5 درصد

  این کنسانتره برای مصرف در واحد های مرغداری گوشتی طراحی و فرموله گردیده، سطوح اسید های آمینه، ویتامین ها و مینرال ها طوری تنظیم گردیده اند که دقیقا نیازمندی نژاد های سریع الرشد راس و کاب تامین گردند.

 • 1
آخرین مطالب
جلوگیری از کاهش شدید تلفات در مرغداری جلوگیری از کاهش شدید تلفات در مرغداری

بخش قابل توجهی  از تلفات در سالن های پرورش و  نگهداری طیور(مرغ) ،  ناشی از مسئله ای بنام مرگ ناگهانی بوده که متخصصین دنیا آنرا با نام ( DSS ) یا Death  Suddenly Syndrome می شناسند، مرغ بطور ناگهانی سکته کرده ، در کالبدگشایی  خونریزی شدید داخلی مشاهده می شود و داخل بدن مرغ پرخون است، این بیماری بدون هیچ مقدمه  و سابقه ای بطور ناگهانی اتفاق می افتد ،  پس از بررسی های دقیق موارد فوق، هیچ  نوع بیماری خاصی تشخیص داده نشده و گفته می شود که مرگ بدلایل ناشناخته ای صورت  گرفته است.
متخصصین جهان  این را مسئله ای لاینحل قلمداد کرده  و ظاهرا درمانی برای آن نداشته  و برای پیشگیری از این مشکل دستوراتی را صادر می کنند که تا کنون در عمل خیلی موثر نبوده است،  آنها  تلفات این  مورد را جزو تلفات عادی بحساب  آورده و توصیه می کنند که مرغداران باید با این مشکل  بسازند و بسوزند.
این معضل همیشه دغدغه خاطر مرغداران و پرورش دهندگان طیور درسراسر دنیا بوده است .