ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید
0 تومان
پیگیری سفارش


 

ساخت کشور فرانسه

هالامید بر علیه 117 گونه باکتری، 54 گونه ویروس، 34 گونه ...


پودر ضدعفونی کننده هالامید

هالامید بر علیه 117 گونه باکتری، 54 گونه ویروس، 34 گونه قارچ، 6 گونه جلبک، 4 گونه مخمر و 7 گونه انگل موثر می باشد.

ضدعفونی کننده مورد تایید بخش غذا و کشاورزی اتحادیه اروپا و سازمانDEFRA  انگلستان

دارای مجوز سازمان دامپزشکی کشور (34/10961)

 

پودر هالامید دارای طیف اثرگذاری وسیعی بر عوامل بیماری زای آبزیان می باشد. با توجه به تحقیقات به عمل آمده به صورت تیمار و شاهد بر روی بیماریهای مختلف آبزیان، این ترکیب قابل پیشگیری، کنترل و درمان بیماریهای مختلف از جمله موارد زیر را می باشد:

  1. درمان بیماریهای انگلی مانند:

بیماری های لکه سفید(ایک)، بیماری داکتیلوژیروزیس (عامل بیماری های پهن ترماتودی (Flukes) که بر روی آبششها هستند)، بیماری ژیروداکتیلوریس ( عامل بیماری کرمهای قلاب داری که برروی پوست هستند.)، بیماری مخملک (انگل costia)، بیماری ابتلاء به کرم قلاب دار لرنه آ، بیماری آرگولوزیس (آلودگی به شپشک ماهی) و سایر امراض

  1. درمان بیماری های باکتریائی مانند:

بیماری پوسیدگی باله و دُم (fin rot) ، بیماری آب آوردگی شکم (Dropsy)، بیماری کلومناریس(Columnaris)، بیماری سپتی سمیا، بیماری ویبریوزیس، بیماری عفونت دهانی (Redmouth Disease) و سایر امراض

  1. درمان بیماری قارچ زدگی (Saprolegnia)

پیشگیری و کنترل بیماری های ویروسی. البته تشخیص بیماریهای ویروسی امری است که باید متخصص آبزیان و یا یک دامپزشک نظر قطعی در مورد آن بدهد. یک بیماری مشکوک را که در بین اُسکارهای موجود در یک سالن تکثیر و پرورش ماهییان زینتی در تهران شیوع پیدا کرده بود را بر اساس علائم کلینیکی و بهره جستن از منابع علمی، یک بیماری ویروسی تشخیص داده شد و با استفاده از این پودر از تلفات دیگر اُسکار ها جلوگیری کرده و عامل ویروس ریشه کن شد. (از 3500 اُسکار، 1500 قطعه در مدت 36 ساعت تلف شدند و مابقی نجات یافتند.)

کاربرد هالامید در پرورش ماهی قزل آلا

برای ضدعفونی آب جاری رودخانه ها لازم است که هالامید را با غلظت تقریبی 10گرم در مترمکعب یا  10پی پی ام به این آب اضافه کرد بعد از یک ساعت آبجو ضدعفونی شده را با فشار وارد استخرهای پرورش ماهی میکنیم.

برای ضدعفونی حوضچه های پرورش ماهی لازم است که به این حوضچه ها هفته ای یک بار محلول هالامید با غلظ 3-5/0 پی پی ام یا 3-5/0گرم در مترمکعب اضافه شود.

لازم به ذکر است که در مزارعی که از سیستم فیلتر زیستی استفاده میکنند بهتر است که قبل از استفاده از هالامید با یک متخصص آبزیان مشورت شود.

برای ضدعفونی تخم ماهی، تخمهای ماهی را میتوان در یک محلول 1 گرم در لیتر هالامید نگه داشت و سپس با آب تمیز آبکشی کرد.

لازم به ذکر است برای ضدعفونی وسائل و تجهیزات قابل شستشو که در پرورش ماهی استفاده میشود، می توان این وسائل را در محلول هالامید 3 گرم در لیتر برای 30 دقیقه غوطه ور نگه داشت.

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test